Ara

PC'de Android Oyunlarını Oynamak

Bir Chromebook'unuz varsa, modele bağlı olarak Android uygulamaları çalıştırabilirsiniz. Chromebook'u olmayanların bilgisayarlarında Android uygulamaları çalıştırmasına izin veren resmi bir yöntem bulunmuyor. Ancak neyse ki Windows ve Mac kullanıcıları için,Noxgibi birkaç seçenek mevcut. Bunun gibi bir uygulama ile PC'nizde çoğu Android uygulamasını kolayca çalıştırabilirsiniz. Hadi bir bakalım.Nox App Center Google Play Store gibi çalışır. Google kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açın. Şimdi sahip olduğunuz / satın aldığınız uygulamaları indirebilirsiniz.

Nox uygulama merkezi

Nox'u yüklemeyi tamamladığınızda, uygulama size kısa bir öğretici modu sunacaktır. Bu size kullanıcı arayüzüne ve uygulamanın nasıl kullanılacağına dair genel bir bakış sunar. Bu bittiğinde, kendinizi ana ekranda bulacaksınız.

Ayrıca farklı yeni uygulamalar da yükleyebilirsiniz. Testlerimizde, Play Store'da gördüğümüz her şeyi gerçek bir Android cihaza kurar gibi indirebildik. Test ettiğimiz her uygulama sorunsuz bir şekilde başlatıldı.


Kaynak: https://akillitelefon.com/2019/04/13/android-oyunlarini-pcde-oynamak-nox-programi/

17 görüntüleme0 yorum

Hayata ve yaşama dair, sağlık, dizi, film, anne, hamilelik, çocuk, bebek, yemek, ekonomi, bilim, teknoloji, spor, satranç, hayvanlar, kadın, erkek ve daha niceleri hakkında merak edilen tüm içerikler haayat'ta.
İlham ve Yaşam Kaynağınız | haayat

©2020 www.haayat.com

info.haayat@gmail.com

'temizyürek's