Ara

Into The Night: Kaliteli Bir Uçuş Gerilim Dizisi

Yayın tarihi: 1 Mayıs

Oyuncular:  Jan Bijvoet, Nabil Mallat, Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Stéfano Cassetti, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi, Babetida Sadjo, Mehmet Kurtulus, Ksawery Szlenkier, Chris TDLKarantinayı keyifli bir şekilde devam ettirmek için yeni bir bilim kurgu gerilim filmine mi ihtiyacınız var? Netflix imzalı yeni yapım gercekten de izlemeye değer olmuş. Güneşin dokunduğu her şeyi öldürmesinden dolayı bir grup, uçak ile karanlığa doğru bir rota çizer.


İlk orijinal Belçika Netflix dizisi, Into The Night ana karakterlerimizi Rusya'ya doğru uçuş yapacak bir uçak içinde buluşturur. Herşey yolunda giderken silahlı bir adam kalkıştan önce uçuşa girdiğinide pilottan batıya uçmalarını istediğinde, yolcular ve tüm mürettebat ilk başta bu çılgın İtalyanı bir terörist sanarlar. Hızlı bir şekilde güneşin kendilerine karşı sadece bir ölüm getirdiğini anlatmak ise çokda kolay olmayacaktır.


Dizide Hakan Muhafız ve Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizinden de daha önce gördüğümüz Mehmet KURTULUŞ da var. İzleyiciye bambaşka bir heyecan katan ki bize göre dizinin en önemli ve baskın karakteri olan Ayaz sadece biz Türk seyircilerin değil tüm Netflix kitlesini kendisine bağlayan bir karakter olmuş.Heyecan verici, gerilim, aksiyon dolu dizi izliyor olacaksınız, ortalama 40 dakikalık bölümlelerle dünyanın dört bir yanında geçen yüksek konseptli bir uçus ve uluslararası kaliteli bir yapım.Daha Farklı Şeyler Okuyun.

26 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Hayata ve yaşama dair, sağlık, dizi, film, anne, hamilelik, çocuk, bebek, yemek, ekonomi, bilim, teknoloji, spor, satranç, hayvanlar, kadın, erkek ve daha niceleri hakkında merak edilen tüm içerikler haayat'ta.
İlham ve Yaşam Kaynağınız | haayat

©2020 www.haayat.com

info.haayat@gmail.com

'temizyürek's